Firma Szkoleniowa „Kar-Group jest instytucją szkoleniową, która widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym: 2.28/00102/2015*. (nota prawna)

Aktualne kursy

1. Doskonalenie kompetencji kierowniczych | program kursu

Ze szkolenia powinni skorzystać osoby nie mające wykształcenia administracyjno prawnego, a chcące zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w administracji. 

2. Zarządzanie projektami / project manager | program kursu

Kurs przeznaczony dla pracowników kadry zarządzającej i menadżerskiej, pracowników zarządzania i logistyki, osób zainteresowanych poznaniem skutecznych technik osiągania celów.

3. Menadżer rekrutacji | program kursu

elem szkolenia jest zdobycie praktycznej wiedzy pozwalającej na przeprowadzenie procesu rekrutacji i selekcji pracowników od momentu zapotrzebowania, aż po zatrudnienie.

4. Opieka nad osobami starszymi i dziećmi | program kursu

Kurs dla osób początkujących, ale i osób, które chciałyby usystematyzować wiedzę. Kursanci podczas trwania kursu zdobywają wiedzę z zakresu opiek i pielęgnacji.

5. Opieka nad dziećmi | program kursu

Kursanci podczas kursu opieki zdobywają wiedzę z zakresu pielęgnacji. Adresatami są osoby, które chciałyby usystematyzować wiedzę w zakresie opieki nad dziećmi.

6. Instruktor szkolenia psów | program kursu

Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy są zainteresowani zrozumieniem zachowania i psychiki psów, wydawania poleceń. Szkolenie skierowane jest dla właścicieli psów którzy chcą lepiej zrozumieć swojego pupila.

7. Behawiorystyka psa | program kursu

Kurs rozwojowo wiedzowy, skierowany jest do wszystkich, którzy są zainteresowani zrozumieniem zachowania i psychiki psów, sposobów komunikowania. Kurs dla właścicieli psów którzy chcą zrozumieć swojego pupila i jego psychologię.

8. Psychologia psa | program kursu

Szkolenie  jest dla wszystkich, którzy są zainteresowani zrozumieniem psów i ich psychologii. Kurs dla właścicieli psów którzy chcą poznać zachowania swojego pupila i jego psychologię.

9. Opiekun zwierząt domowych | program kursu

Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy są zainteresowani zrozumieniem zachowania i psychiki psów, kotów, królików, papużek i chomików. Kurs skierowany jest dla właścicieli psów którzy chcą lepiej zrozumieć swojego pupila i jego psychologię.

10. Praca z trudną młodzieżą | program kursu

Szkolenie dla osób pragnących udoskonalić swój warsztat pracy. Celem szkolenia jest nabycie przez uczestników umiejętności skutecznej pracy z młodzieżą sprawiającą problemy wychowawcze oraz nabycie umiejętności rozwiązywania pojawiających się problemów.

11. Pośrednictwo i zarządzanie nieruchomościami | program kursu

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy w zakresie branży związanej z obrotem  nieruchomościami zarówno o charakterze mieszkalnym jak i komercyjnym. Uczestnicy kursu poznają zasady pracy, a także organizacji i obsługi z zakresu zarządzania nieruchomościami.

12. Specjalista E-biznesu | program kursu

Szkolenie skierowane w celu kształcenia kadry działów handlowych i marketingowych. Kurs pomoże poznać nowoczesne techniki sprzedaży, bodźce marketingowe oraz zapozna z procesem decyzyjnym nabywcy (kurs z video).

13. Specjalista ds. social media | program kursu

Kurs wprowadza od podstaw w praktykę prowadzenia social media marketingu. Szkolenie skierowane dp osób związanych z marketingiem, specjalistów marketingu i PRu, właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, managerów ds. komunikacji (kurs z video).

14. Specjalista ds Transportu | program kursu

Kurs pozwala zdobyć wiedzę w zakresie  sektora transportu, pracy w biurach sprzedaży, obsługi klienta. Szkolenie dla osób zarządzających firmami spedycyjnymi oraz osób odpowiedzialnych za planowanie dostaw i transportu.

15. Ekspert ds korupcji w administracji | program kursu

Szkolenie przeznaczone dla pracowników administracji, kary kierowniczej i wyższego szczebla a także osoby chcące zajmować się antykorupcją i pracować w działach kontroli.

16. Podstawy księgowości | program kursu

Kurs pomaga w zdobyciu wiedzy związanych z księgowością,: pracą w biurach rachunkowych. Szkolenie również kierujemy do osób które pracują w innych działach a chcą poznać lub pogłębić wiedzę z zakresu księgowości.

17. Specjalista psychologii biznesu | program kursu

Szkolenie kierowane jest do wszystkich  chcących posiąść umiejętności psychologi biznesu – erystyka, charyzma, wiedza i doświadczenie. Umiejętności  pozwolą na zrealizowanie wyznaczonych  przez CIEBIE  celów. Kurs Video

18. Administracja publiczna i samorządowa | program kursu

Celem szkolenia jest poniesienie umiejętności kadry urzędniczej. Ze szkolenia powinni skorzystać osoby nie mające wykształcenia administracyjno prawnego, a chcące zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w administracji.

19. Kadra kierownicza w administracji | program kursu

Celem jest poniesienie umiejętności kadry urzędniczej. Ze szkolenia powinny skorzystać osoby nie mające wykształcenia administracyjno, a chcące zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w administracji.

20. Pracownik biurowy | program kursu

Celem szkolenia jest poniesienie umiejętności kadry urzędniczej. Kurs dla osób

21. Zarządzanie biurem | program kursu

Celem jest poniesienie umiejętności. Ze szkolenia powinny skorzystać osoby nie mające wykształcenia administracyjnego, a chcące zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w administracji.

22. Motywacja i budowanie zespołu – Teambulding

Szkolenie odkryje sekrety perswazji oraz socjotechniki w kontaktach międzyludzkich. Kurs skierowany jest do osób  wykorzystujących wpływ społeczny w różnych obszarach działalności biznesowej lub prywatnej.

23. Kurs skuteczna perswazja i socjotechnika | program kursu

Głównym celem szkolenia jest przygotowanie liderów, kadry kierowniczej, menedżerów oraz kandydatów na liderów jak też wszystkich, którzy w swojej pracy stykają się z pracą w grupie do tworzenia skutecznego i efektywnego wizerunku.

24. Skuteczny wizerunek w biznesie | program kursu

Głównym celem szkolenia jest przygotowanie liderów, kadry kierowniczej, menedżerów oraz kandydatów na liderów jak też wszystkich, którzy w swojej pracy stykają się z pracą w grupie do tworzenia skutecznego i efektywnego wizerunku.

25. Zarządzanie zasobami ludzkimi | program kursu

Kurs przeznaczony dla pracowników: samodzielnych lub kierowniczych stanowiskach w działach kadr, działach organizacji, komórkach do spraw szkoleń itp, zarówno w przedsiębiorstwach komercyjnych, jak i w organizacjach non-profit. 

26. Trener sprzedaży | program kursu

Szkolenie skierowane w celu kształcenia kadry działów handlowych i marketingowych a przede wszystkim kadry kierowniczej. Kurs pomoże poznać nowoczesne techniki sprzedaży (kurs z video)

27. Wywieranie wpływu i manipulacja | program kursu

Szkolenie, skierowane do osób które chcą wpływać na innych sprawnie używając metod perswazji, jak i dla tych, którzy pragną obronić się przed manipulacją .Głównym celem szkolenia jest przygotowanie liderów, kadry kierowniczej.

28. Skuteczne zarządzanie firmą | program kursu

Szkolenie kierowane jest do wszystkich pełniących kierownice stanowiska oraz osób chcących założyć własnym biznes. Kurs pomoże odpowiedzieć na wiele pytań oraz da konkretne wskazówki jak zacząć, kontrolować i prowadzić skutecznie biznes.

29. Efektywne negocjacje w biznesie | program kursu

Dokumenty pomagają w podjęciu pracy i założeniu własnej działalności. Kursy może być refundowany przez lokalny Urząd Pracy. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu kursant otrzymuje dokumenty potwierdzające odbycie szkolenia.

30. Skuteczne pozyskiwanie klientów | program kursu

Szkolenie kierowane jest do wszystkich  chcących posiąść umiejętności negocjatora – erystyka, doboru argumentów, charyzma, wiedza i doświadczenie. Umiejętności te pozwolą na zrealizowanie wyznaczonych  przez CIEBIE  celów (kurs z video).

31. Marketing i reklama | program kursu

Szkolenie przygotowuje do pracy na stanowisku marketingowca w działach marketingu i PR w dowolnej branży. A także osób rozważających rozpoczęcie własnej działalności w Internecie (kurs z video).

32. Marketing internetowy | program kursu

Szkolenie jest dla wszystkich pracowników działów marketingu. A także osób rozważających rozpoczęcie własnej działalności w Internecie. Osób zainteresowanych marketingiem internetowym od strony praktycznej (kurs z video).

33. Kurs komputerowy | program kursu

Szkolenie dla wszystkich rozpoczynających pracę z komputerem. Udział w szkoleniu mogą wziąć osoby rozpoczynające karierę lub chcące poszerzyć swój stan wiedzy.

34. Kurs freelancer | program kursu

Szkolenie skierowane do wszystkich, którzy są zainteresowani rozwojem własnej działalności gospodarczej oraz chcą zarabiać na własny rachunek. Szkolenie z gotowymi praktykami jak rozpocząć i jak reklamować własny biznes (kurs z video).

 

 

Zapytaj konsultantkę o wybrany kurs:

Agnieszka Kisłowska

kom. 600 301 974

w godzinach od 09 – do 17

mail: kargroup.oferta@gmail.com

Odbierz darmowy dostęp do kursu i darmowej wiedzy !

Jako jeden z liderów na rynku szkoleń Kar-Group w swojej misji propaguje i przygotowuje darmowe materiały edukacyjne. Naszym celem jest rozwój naszych Klientów i dostarczenie wartościowej wiedzy.

 

Firma Szkoleniowa „Kar-Group jest instytucją szkoleniową, prowadzimy szkolenia przez internet i stacjonarnie. Potwierdzenie nadania uprawnień (plik) Nie nadajemy uprawnień zawodowych – nasze kursy mają charakter doszkalający.  (działamy na podstawie ustawy o swobodzie działalności gospodarczej).

 

Kursy online to nowoczesna i szybka metoda na podniesienie swoich umiejętności i wiedzy.