Bezpłatne kursy

Wybierz szkolenie dla siebie

MAMY DLA CIEBIE COŚ NIEZWYKŁEGO

KURSY I PORADNIKI

Bezpłatne kursy w Kar-Group, bez żadnego dodatkowego haczyka. Zasady są proste. Podajesz e-mail, zgadzając się na przysyłanie newslettera (z którego można zresztą w każdej chwili zrezygnować). Dostajesz dostęp do wybranego kursu i… uczysz się wtedy, kiedy masz możliwości i ochotę!

Kurs administracja publiczna i samorządowa
0.00 PLN - online

Kurs administracja publiczna i samorządowa

Celem szkolenia jest poniesienie kwalifikacji i umiejętności dla kadry urzędniczej. W zakresie pracy i procesach zarządzania na stanowiskach urzędniczych.

Jak i gdzie pozyskać Klienta ?​
0.00 PLN - online

Jak i gdzie pozyskać Klienta ?

Jak promować produkt? Gdzie szukać Klientów? Jak generować ruch na stronie? Jak zrobić biznes bardziej rentownym i dochodowym ? Wszystko znajdziesz w kursie.

Kurs Marketing i Reklama​
0.00 PLN - online

Kurs marketing
i reklama

Ze szkolenia powinny skorzystać osoby zainteresowane rozwijaniem swoich umiejętności w zakresie marketingu i sposobów reklamowania produktów i pozyskiwania Klientów.

Jak być dobrym rodzicem? Poradnik + Test​
0.00 PLN - online

Jak być dobrym rodzicem? Poradnik

Podczas szkolenia dowiedzieć się można, jak wychować samodzielnego, pewnego siebie i zadowolonego z życia człowieka. Zdobędziesz wiedzę przydatną na co dzień.

Poradnik dietetyczny​
0.00 PLN - online

Poradnik dietetyczny

Ze szkolenia powinni skorzystać zainteresowani zdrowym trybem życia. Szkolenie z materiałami w formie PFD oraz video, które prowadzi znany dietetyk Maciej Pokarowski.

Psychologia psa
0.00 PLN - online

Psychologia psa

Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy są zainteresowani zrozumieniem zachowania i psychiki psów, sposobów komunikowania, wydawania poleceń i szkolenia.

Jak schudnąć
0.00 PLN - online

Jak schudnąć – poradnik video

Szkolenie dla osób zainteresowanych zagadnieniem zdrowego chudnięcia bez efektu jojo. Szkolenie prowadzone przez dietetyka.

KURSY ROZWOJU OSOBISTEGO

Jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej​
0.00 PLN - online

Rozmowa
kwalifikacyjna

Chcesz dobrze wypaść przed pracodawcą? Powinieneś do takiej rozmowy dobrze się przygotować i wiedzieć co mówić.

Wywieranie wpływu na ludzi​
0.00 PLN - online

Wywieranie wpływu na ludzi

Szkolenie, skierowane do osób które chcą wpływać na innych! Umiejętność perswazji i wywierania wpływu jest ważnym atrybutem w życiu zawodowym i prywatnym.

Budowanie pewności siebie​
0.00 PLN - online

Budowanie pewności siebie

Szkolenie przydatne dla każdego w budowaniu codziennych relacji  w życiu prywatnym  zawodowym. Na szkoleniu poznasz techniki, które mogą odmienić Twoje życie.

Jak rozwiązywać konflikty?​
0.00 PLN - online

Jak rozwiązywać konflikty?

Podczas darmowego szkolenia dowiedzieć się można, jak unikać konfliktowych sytuacji  a także jak sobie z nimi radzić jak będą Ciebie dotyczyć na co dzień. 

Jak się motywować ?​
0.00 PLN - online

Jak się motywować ?

Chcesz dobrze wypaść w życiu musisz mieć motywację do życia i pracy. Szkoleni otworzy drzwi przed tym jak z chęcią i pasją odnosić sukcesy. 

Kurs kosmetyczny video​
0.00 PLN - online

Kurs kosmetyczny video

Szkolenie kosmetyczne przygotowane przez profesjonalna kosmetyczkę. Materiał edukacyjny przygotowany w formie filmów video. 

SZKOLENIA SPORTOWE I TRENERSKIE

Kurs Trener Personalny​
0.00 PLN - online

Kurs Trener Personalny

Szkolenie dla osób zainteresowane sportem i treningiem personalnym. Kurs bogaty w materiały video prowadzony przez kilku szkoleniowców.

Kurs Instruktor Biegania​
0.00 PLN - online

Kurs Instruktor Biegania

Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy są zainteresowani nauką biegania. Szkolenie dla przyszłych trenerów ale także pasjonatów biegania.

Kurs Instruktor Fitness​
0.00 PLN - online

Kurs Instruktor Fitness

Ze szkolenia powinny skorzystać osoby zainteresowane sportowym trybem życia a w szczególności treningiem fitness. Kurs z wieloma materiałami video.

JAK SIĘ ZAPISAĆ

1. Wybierz kurs – pozostaw swój adres mail (potwierdź zapis klikając na maila kórty przyjdzie na skrzynkę)

2. Dostęp do platformy e-learningowej w ciągu 2 minut.

Podając swój mail zgadzasz się na wysłanie materiałów edukacyjnych w postaci darmowego szkolenia wiedzowego oraz wyrażasz zgodę abyśmy mogli wysyłać Tobie ważne informacje o promocjach, darmowych materiałach edukacyjnych, artykułach experckich. Posiadasz także prawo do wypisania (bycia zapomnianym).

Nauka, która się opłaca

Wiedza, wiedza, jeszcze raz wiedza. Wiedza jest kluczem do sukcesu. Oczywiście należy selekcjonować mniej lub bardziej wartościowe informacje, dane, fakty. Dziś know-how jak nigdy wcześniej jest kluczem do sukcesu na rynku pracy. Nie wystarczy kończyć tych samych szkół co inni, nie wystarczy wykazywać się pojedynczymi kompetencjami. Warto się specjalizować, ale nieustannie poszukiwać kolejnych obszarów do rozwoju. Tylko zdobywanie kolejnych umiejętności – choćby z pomocą darmowych kursów Kar Group – zapewni Ci większe szanse na sukces w życiu zawodowym (i nie tylko!). Tylko dla chętnych osób, jest możliwość zdania egzaminu i otrzymania dokumentów potwierdzających dobycie szkolenia (dodatkowo płatne).

Odtwórz wideo

Pamiętaj

Pamiętaj, że raz zdobyta praca w dzisiejszych czasach nie jest dana na zawsze. Wręcz przeciwnie, trzeba nieustannego wysiłku, by udowadniać swoją wartość na rynku pracy, a szczególnie w obrębie organizacji. Dlatego na rozwój zawsze jest pora, nawet tuż po awansie czy zatrudnieniu. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami i aktualnościami a także informacjami z rynku pracy. Przygotowaliśmy blog o edukacji i rozwoju osobistym do darmowej edukacji. Choć zawsze można obrać nowe drogi, by czuć pewność zatrudnienia, od początku powinniśmy być nastawieni na sukces. Im szybciej uwierzysz w swoje możliwości i przejdziesz do faktycznej realizacji postawionych wyzwań, tym łatwiej dojdziesz do wymiernych efektów.

Opinie naszych klientów

Marcin Woźniak
Marcin Woźniak
2022-02-28
polecam
Beata Wieczorek
Beata Wieczorek
2022-02-24
Wszystkim polecam kurs . Bezcenna wiedza, miła i profesjonalna obsługa.
Renata Karasińska
Renata Karasińska
2022-01-25
uczestniczyłam w kursie z podstaw cukiernictwa, wiele przydatnych informacji, jestem bardzo zadowolona
dk. Mariusz Wrzesiński
dk. Mariusz Wrzesiński
2022-01-23
Jestem naprawdę bardzo zadowolony z kursu i samego szkolenia. Dużo dobrej wiedzy i naprawdę wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.
Paweł Kozowicz
Paweł Kozowicz
2022-01-21
bardzo dobra firma.
SOUS Gdansk
SOUS Gdansk
2022-01-15
Bardzo polecam tą firmę i jej kursy.
Woy
Woy
2022-01-15
Bardzo dobry kontakt z firmą.Ciekawe i przydatne materiały do nauki.Polecam wszystkim którzy chcą skorzystać z tej formy nauki.
Ania K.
Ania K.
2022-01-12
Można uzyskać dużo wiedzy za małe pieniądze.
Adam Mielczarek Mielczarek
Adam Mielczarek Mielczarek
2022-01-03
Bardzo dobra firma!Świetny kontakt!???
Daniela Mysiorek
Daniela Mysiorek
2021-09-18
Polecam wszystkim którzy chcą skorzystać z usług firmy.Egzamin zdany za pierwszym razem.Kontakt z firmą bardzo dobry