Szkolenia dla pracowników biurowych / online i stacjonarnie

5/5 - (34 votes)
Szkolenia dla pracowników biurowych

Podziel się postem

Szkolenia dla pracowników biurowych / online i stacjonarnie

Oferta szkoleniowa firmy Kar-Group jest bardzo szeroka, wśród naszych kursantów można wyróżnić bardzo wiele osób zainteresowanych rozwojem zawodowym w obszarze kompetencji przydatnych w codziennej pracy biurowej oraz administracyjnej. Z myślą o Twoich potrzebach w tym zakresie stworzyliśmy kilkanaście eksperckich programów szkoleniowych. Dlaczego warto uzyskać certyfikat ich ukończenia? Dowiedz się więcej na temat naszej aktualnej oferty dla pracowników biurowych i administracyjnych!

Dla kogo kursy administracyjno-biurowe

Pracownicy korporacji

Ostatnie lata przyniosły gwałtowny rozwój polskich i zagranicznych korporacji, które funkcjonują nie tylko w obrębie słynnego warszawskiego „Mordoru”. Tak zwane „korpo” funkcjonują w diametralnie innej kulturze organizacyjnej, niż dawne zakłady przemysłowe czy mniejsze przedsiębiorstwa. Nie chodzi wyłącznie o hierarchię i swoisty ład, ale choćby tak prozaiczne kwestie, jak stanowiska pracy. W wielu korporacjach, na przykład z branży IT, wykorzystuje się open space, czyli otwarte przestrzenie. W biurze przebywa naraz nawet kilkadziesiąt osób, co wymusza zupełnie inne zachowania, relacje, praktyki. Nie każdy czuje się z tym dobrze, nie każdy posiada kompetencje, by z miejsca stać się liderem. Dlatego wiele kursów na ten temat przekazuje zastrzyk wiedzy przydatny w dużych korporacjach, których w Polsce nie brakuje i wciąż przybywa.

kursy online

Pracownicy „budżetówki” i „samorządówki”

Sektor budżetowy rządzi się swoimi prawami i wie o tym każdy, kto miał choćby symboliczne doświadczenie w tej materii. Z jednej strony relatywnie stabilne doświadczenie, pewność wypłat czy liczne przywileje, a z drugiej – tworzenie się charakterystycznych relacji, hierarchiczność, niekiedy spory chaos.

Z naszej strony możemy jedynie zaprosić na szkolenia administracyjno-biurowe, które z pewnością przydają się osobom zatrudnionym na koszt podatników. Im wyższe standardy w tym sektorze, tym lepsza staje się codzienność nas wszystkich. A skoro wydaje się, że w wielu strukturach istnieje „zabetonowana” ścieżka awansu, pora zdobyć kompetencje, które zwiększają szanse awansu i realnej poprawy funkcjonowania jednostki.

Przedsiębiorcy

Alarmujące statystyki potwierdzają, że wielu przedsiębiorców bardzo szybko rezygnuje z prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Nie można wszystkiego zrzucać na wysokie składki czy podatki, choć oczywiście jest to jeden z najistotniejszych czynników prowadzących do ewentualnej porażki w karierze biznesowej.

Wiele firm funkcjonowałoby znacznie efektywniej, gdyby… lepiej nimi zarządzano. Banał, prawda? Ale to wszystko zaczyna się od prozaicznych aspektów, jak organizacja codziennej pracy biura. Niektórym właścicielom firm wydaje się, że skoro znają się na branży, biznes sam się rozkręci. Nic bardziej mylnego. Mało wydajne biuro może pociągnąć na dno sprzedaż i reklamę. Warto zaczynać od podstaw, a więc kompetencji związanych z pracą całego zespołu.

Ambitni niezależnie od wieku i doświadczeń

Chętnie podkreślamy, że nasze kursy są skierowane do każdego, kto chciałby:

w wygodny i przystępny sposób zyskać certyfikat potwierdzający nabycie nowych umiejętności;

skorzystać z naprawdę atrakcyjnych cen szkoleń online;

poszerzyć horyzonty i zwiększyć szanse na awans lub zatrudnienie.

Dlatego jeżeli zastanawiasz się, co zmienić w swojej karierze zawodowej, wróć do nauki, której nigdy za wiele. Kursy administracyjno-biurowe w Kar-Group są tworzone przez specjalistów, a ich celem jest dostarczenie jak największego zakresu wiedzy na temat pracy biura, zarówno w prywatnym biznesie, jak i publicznych jednostkach.

15 kursów, które musisz poznać / zapisz się na wybrany kurs

Na stronie kursy-edu.net.pl znajdziesz wiele szkoleń związanych z pracą biurową oraz administracyjną.

 1. Doskonalenie kompetencji kierowniczych.

 2. Zarządzanie projektami/project manager.

 3. Menadżer rekrutacji.

 4. Specjalista e-biznesu.

 5. Ekspert ds. korupcji w administracji.

 6. Podstawy księgowości.

 7. Specjalista psychologii biznesu.

 8. Administracja publiczna i samorządowa.

 9. Kadra kierownicza w administracji.

 10. Pracownik biurowy.

 11. Zarządzanie biurem.

 12. Motywacja i budowanie zespołu – Teambuilding.

 13. Zarządzanie zasobami ludzkimi.

 14. Skuteczne zarządzanie firmą.

 15. Kurs komputerowy.

Jasne, chyba nikt nie wpadnie na pomysł wzięcia udziału we wszystkich z 15 wymienionych szkoleń, choć serdecznie do tego zapraszamy, przypominając, że lista dostępnych kursów jest znacznie dłuższa, także w ramach pokrewnych dziedzin.

Jak widzisz, możesz zacząć od podstaw, na przykład opanowując obsługę komputera czy dowiadując się, czego oczekuje się od dobrych pracowników biurowych niższego szczebla. Są też kursy przeznaczone dla właścicieli firm lub osób z ambicjami do bycia liderem. Niektóre ze szkoleń są silnie zorientowane na konkretne zagadnienia, na przykład budowanie zespołu czy zarządzanie zasobami ludzkimi. Nie zmienia to faktu, że każdy ekspert włożył równie dużo pracy i serca w przygotowanie oferowanych przez nas kursów. Wiele ciekawych informacji mogą zebrać dla siebie pracownicy „budżetówki”, którzy również są honorowani w gronie kursantów…

Nigdy nie jest za późno, by zgromadzić jeszcze więcej wiedzy. A pracodawcy bardzo cenią sytuację, w której pracownik stara się być lepszą wersją samego siebie.

Czego można się nauczyć

Zastanawiasz się, co takiego może Cię nauczyć internetowy kurs? Przecież każde biuro jest inne, bo tworzą je inni ludzie… OK, pełna zgoda, ale nie zmienia to faktu, że da się wskazać pewne prawidłowości i reguły. Jak rynek długi i szeroki, pewne kompetencje zwyczajnie pomagają zwiększyć efektywność pracy biura. Nie jest to wiedza tajemna, wręcz przeciwnie, dlatego warto zapisać się na internetowy kurs w przystępnej cenie.

Uporządkowane działania

Każdemu przedsiębiorcy powinno zależeć na maksymalnej wydajności. Bardzo często kłopoty na tym tle wynikają z bałaganu organizacyjnego. Trudno sprowadzić wszystko do tego czynnika, ale absolutną podstawą wydaje się wprowadzenie do każdej firmy ładu. Nieważne, czy mówimy o biurze, w którym pracuje kilka osób, czy open space w korporacji. Wszędzie trzeba wprowadzać jasne dla wszystkich reguły i trzymać się ich, wzbudzając w pracownikach nie tyle strach, co lojalność, rzetelność i oddanie.

Efektywność i motywacja

Każda organizacja działa lepiej, jeśli wszystkie tryby maszyny poruszają się prawidłowo… Ta mechaniczna analogia dotyczy zasobów ludzkich, którymi należy odpowiedzialnie i mądrze zarządzać. Jeśli liczy się na efektywność zespołu, warto stosować skuteczne metody motywacyjne. W tym zakresie warto się podszkolić, bo częste błędy pokazują, jak złym pomysłem jest uleganie czystej intuicji czy bezrefleksyjne kopiowanie cudzych sposobów.

Rola lidera i podział zadań w zespole

Szkolenia biurowe są wszystkich pracowników – zarówno tych, którzy wolą działać na dalszym planie, jak i tych, którym zależy na stanowisku kierowniczym, menedżerskim. Nikt nie rodzi się liderem, choć niektórzy zdradzają pewne naturalne predyspozycje. Wiele zależy jednak od nauki i rozwoju pod kątem konkretnych kompetencji. Jedni mogą być świetnymi pracownikami, drudzy najskuteczniej dbać o atmosferę… Dla każdego w zespole jest jakaś rola. Kwestią nauki jest to, by wiedzieć, jak podzielić zadania i zrównoważyć udział w projekcie. To nie wszystkie zagadnienia poruszane w kursach… pora je przybliżyć!

Co musisz wiedzieć o naszych kursach

Aktualne szkolenia Kar-Group znajdziesz na stronach:

kursy-edu.net.pl

szkolenia-kargroup.eu

szkolenia-kargroup.elk.pl

Każdy kurs jest oferowany także w wersji internetowej, w korzystniejszej cenie. Sama formuła e-learningu wydaje się wręcz idealna dla pracowników biurowych, którzy nie zawsze mają okazję uczestniczyć w stacjonarnych szkoleniach, a chcieliby jak najszybciej poprawić swoje CV i zwiększyć umiejętności.

Samodzielne przygotowania do egzaminu online wcale nie muszą być nudne. Programy kursów są tworzone z myślą o jak najlepszym przygotowaniu do uzyskania certyfikatu oraz działaniach w których nowo nabyte kompetencje przynoszą wymierne efekty.

Wiele biur zasługuje na reorganizację i większą efektywność pracowników! Dlatego sprawdź listę dostępnych szkoleń oraz ich programy, a następnie zaloguj się do usługi i opłać wybrany kurs. Po otrzymaniu pełnego dostępu do materiałów szkoleniowych przeznacz do 60 dni na samodzielne przygotowania. Egzamin jest realizowany przez Internet, ma formę testową. Do zdania wystarczy 70% poprawnych odpowiedzi. Poprawka jest darmowa. Za zaliczenie kursu otrzymuje się wybraną dokumentację certyfikującą uzyskanie nowych umiejętności.

 Nie zmarnuj szansy na darmową edukację !

Darmowe szkolenia

Jak się zapisać ?

1. kliknij na wybrane szkolenie i pozostaw mail pod który wyślemy kurs (dostęp w ciągu 2 minut).
2. dostaniesz dostęp do platformy e-learningowej w ciągu 2 minut uczestniczysz w szkoleniu.

Podając swój mail zgadzasz się na wysłanie materiałów edukacyjnych w postaci darmowego szkolenia wiedzowego oraz wyrażasz zgodę abyśmy mogli wysyłać Tobie ważne informacje o promocjach, darmowych materiałach edukacyjnych, artykułach experckich. Posiadasz także prawo do wypisania (bycia zapomnianym).

W Kar-Group znajdziesz ponad 60 szkoleń !

Kursy przez internet (ekursy) i stacjonarne

 Pełna oferta szkoleń darmowych / kliknij i sprawdź

Fraza kluczowa: szkolenia dla pracowników biurowych, kurs pracownik biurowy, szkolenie pracownik biurowy, pracownik biurowy kurs, kurs na pracownika biurowego, pracownik biurowy szkolenie, kurs pracownika biurowego, pracownik administracyjno biurowy kurs, szkolenia dla pracowników biurowych, kurs pracownik biurowy, szkolenie pracownik biurowy, pracownik biurowy kurs, kurs na pracownika biurowego, pracownik biurowy szkolenie, kurs pracownika biurowego, pracownik administracyjno biurowy kurs

Odkryj więcej