Szkolenie marketing internetowy / wybierz kurs dla siebie

4.9/5 - (38 votes)

Podziel się postem

Szkolenie marketing internetowy / wiele kursów w jednym miejscu

Marketing jest na tyle dynamiczną dziedziną, że wymaga nieustannego rozwoju specjalistów. Nie dziwi więc spore zainteresowanie szkoleniami skupionymi wokół konkretnych zagadnień związanych z promocją i sprzedażą. Oto, co ma do zaoferowania firma Kar-Group, gwarantująca solidny zastrzyk wiedzy całkowicie online, bez konieczności wychodzenia z domu, za to z cennym certyfikatem potwierdzającym nabyte umiejętności.

Specjalista e-biznesu

Firma, która działa wyłącznie przez Internet, rezygnując ze stacjonarnej sprzedaży czy świadczenia usług w bezpośrednim kontakcie z klientem? W dobie Internetu to nic zaskakującego. Warto szukać swojej niszy, rozwijając e-biznes w oparciu o jak najszersze know-how.

Szkolenie Kar-Group to potężna dawka branżowej, praktycznej wiedzy. Kurs e-learningowy polega zarówno na przyswajaniu materiałów tekstowych, jak i video.

Moduł poświęcony marketingowi w e-biznesie ma szczególne znaczenie dla wszystkich specjalistów zainteresowanych nowoczesną promocją. Lekcje w tym fragmencie kursu dotyczą świadomego marketingu, kampanii reklamowych, wskaźników, dźwigni marketingowej, a także ustalania wydatków na reklamę. Jednym słowem: solidna porcja wiedzy, która przydaje się w życiu zawodowym.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

Specjalista ds. social media

Nie da się ukryć, że media społecznościowe zrewolucjonizowały biznes, a co za tym idzie – metody promocji i budowania wizerunku. Najmłodsze pokolenie nie pamięta czasów, w których nie było Facebooka, Twittera, YouTube czy Instagrama, a z racji pojawiania się kolejnych portali i aplikacji należy nieustannie trzymać rękę na pulsie.

Choć tak wiele osób posiada konta społecznościowe, mało kto zasługuje na miano eksperta w ich prowadzeniu pod kątem biznesowym. Nie tylko PR i branding, ale również sam marketing w dużej mierze wykorzystuje możliwości mniej lub bardziej popularnych social media. Dlatego w Kar-Group nie mogło zabraknąć osobnego kursu dla obecnych i przyszłych specjalistów ds. SM.

Materiały dydaktyczne, niezbędne do przyswojenia przed egzaminem końcowym, dotyczą tego, co najistotniejsze w kontekście prowadzenia marketingu w social media. Z kursu dowiesz się więcej na temat typów użytkowników, najlepszych terminów na publikację, zasad promowania nowych produktów, najczęściej popełnianych błędów czy legalności udostępniania zdjęć. To także okazja, by dowiedzieć się więcej o takich narzędziach, jak Snapchat, Facebook, Instagram i YouTube.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

Kurs skuteczna perswazja i socjotechnika

Można sporo czasu poświęcić na wybieranie najlepszej, najtrafniejszej definicji marketingu. Prawda jest jednak taka, że lepiej skupić się w tym momencie na konkretach. A faktem jest, że specjalista od marketingu powinien znać socjotechniki oraz zasady perswazji.

Czy to coś złego? Czy w tym momencie pada zachęta do manipulowania w najgorszym tego słowa znaczeniu? Absolutnie nie. Chodzi bardziej o zdobycie fachowej wiedzy na temat przekonywania innych, w tym przypadku klientów produktu lub usługi, do podejmowania określonych decyzji konsumenckich. Aby sprzedać, trzeba to wyperswadować. Tylko tyle i aż tyle.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

Skuteczny wizerunek w biznesie

Jeżeli firma ma osobne działy PR-u oraz marketingu, wizerunkiem zajmuje się ten pierwszy, podczas gdy drugi ma zadania typowo promocyjno-sprzedażowe. Często budzi to pewne spory kompetencyjne czy naturalnie występującą rywalizację. Szybko okazuje się jednak, że bez troski o wizerunek nie sposób wdrażać działań marketingowych, niezależnie o jakim biznesie mowa. Podobnie jest z każdym z nas, w oczach innych. Jeśli mamy być wiarygodnymi ludźmi biznesu, jeśli zależy nam na reputacji – najzwyczajniej w świecie powinniśmy dbać o nasz wizerunek. Dlatego każdy ekspert w omawianej przez nas dziedzinie powinien mieć jak najszerszą wiedzę ten temat. Po to powstał kolejny z polecanych kursów Kar-Group. Trzeba przyznać, że szkolenie jest prawdziwą bombą wiedzy i warto poświęcić niejedną wolną chwilę, aby spokojnie przyswoić wszystkie przydatne informacje.

Wizerunek jest tu odczytywany w wymiarze osobistym – jako aparycja, zestaw zachowań, które umożliwiają owocne zawiązywanie relacji i budowania osobistej marki. Ten temat jest rozwijany w bardzo wielu aspektach, między innymi ubioru kobiet i mężczyzn, etykiety korespondencyjnej i w różnych sytuacjach z życia wziętych.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

Kurs Trener Sprzedaży

Marketing to sprzedaż, sprzedaż to marketing. Można długo wskazywać rozmaite cele związane z promocją, ale na końcu liczą się… liczby. To, jakie wyniki się osiąga, determinuje sukces lub porażkę w ujęciu marketingowym.

Każdy człowiek biznesu chce wiedzieć, jak skutecznie sprzedawać. Każdy, kto dąży do zgromadzenia merytorycznej wiedzy i może pozwolić sobie na rozwój, chętnie inwestuje w udział w specjalistycznych szkoleniach. A Ty – możesz stać się trenerem, który dzieli się tajnikami marketingu. Ułatwisz sobie wejście na rynek szkoleniowy właśnie poprzez udział w kursie online proponowanym przez Kar-Group.

Kurs dla trenerów sprzedaży składa się z trzech obowiązkowych modułów dydaktycznych obowiązkowych na egzaminie, a także części dodatkowej w formie video, przydatnej, choć niezwiązanej z samym zaliczeniem.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

Skuteczne pozyskiwanie klientów

O ile kurs opisany wyżej dotyczy stricte procesów sprzedażowych, o tyle w tym uwaga skupia się na samym pozyskiwaniu klientów. Wielu przedsiębiorców miesiącami i latami głowi się, dlaczego konkurencja cieszy się większą uwagą i zainteresowaniem odbiorców. A odpowiedź można znaleźć w szkoleniu Kar-Group.

Relacje są podstawą, a o klienta warto się zatroszczyć. Dialog – warto do niego dążyć. Samo pozyskiwanie może być zarówno pasywne, jak i aktywne. Kurs przybliża zasady tworzenia baz kontaktów, źródeł informacji… Pojawia się zagadnienie marketingu relacyjnego. Jest też mowa o kategoriach klientów, ich osobowości czy temperamencie.

Poszczególne wątki są na tyle wyczerpująco opisane, by nie tylko znakomicie przygotować się do internetowego egzaminu, ale przede wszystkim: praktyki zawodowej. Choć wiele sukcesów zawodowych wynika z doświadczenia, wyniesione z tego kursu know-how przybliża pożądane efekty. Aby poznać potencjalnego klienta, trzeba go poznać. To tez niezbędne do zrozumienia jego potrzeb, przekonania do określonych decyzji, utrzymania na przyszłość. Sprawdź dokładny program szkolenia i już dziś rozpocznij naukę przynoszącą wymierne korzyści!

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

Marketing i reklama

W tym tekście ukazaliśmy już tak wiele branżowych szkoleń dotykających, w gruncie rzeczy, zbliżonych, choć nie tych samych aspektów. Nareszcie przyszła jednak pora na omówienie kursu, którego tytuł nie pozostawia żadnych wątpliwości: jest dla Ciebie idealny. „Marketing i reklama”.

Aby poznać świat marketingu od podszewki, warto zacząć od podstaw. Czym w ogóle jest reklama i jaka jest rola mediów masowych? Jaki stosunek przejawia klient do przeciętnej reklamy?

To nie początek. Specjalista powinien znać zarys historyczny działań, których podejmuje się w codziennej pracy. Pojawiają się wątki psychologiczne, a także organizacyjne.

Kurs jest okazją, by dowiedzieć się więcej na temat dystrybucji, decyzji marketingowych, polityki produktu czy rodzajów dostępnych form reklamy. Ekspert wzruszy ramionami i powie: „ja to wszystko już wiem”. Czy aby na pewno? Poza tym kurs jest skierowany przede wszystkim do początkujących i średnio-zaawansowanych.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

Marketing internetowy

Praca dla specjalisty w dziedzinie marketingu coraz częściej dotyczy stricte działań internetowych. Przyczyny są oczywiste – handel przenosi się do sieci, a żeby generować sprzedaż, trzeba poznać i zrozumieć szereg procesów determinujących sukces lub porażkę na tej płaszczyźnie.

Dzięki temu kursowi Kar-Group dostrzeżesz, jak różnorodne mogą być reklamy online. Na czym polega marketing relacyjny i co można powiedzieć o celach biznesowych? To tylko część pytań, na które znajdziesz odpowiedź już pierwszym module.

Kolejne zagadnienia odnoszą się między innymi do platform B2B, płatności elektronicznych czy zarządzania e-commerce. To wszystko niezbędniki nowoczesnego specjalisty od marketingu. Niezależnie czy poszukujesz wiedzy, by rozwinąć własny biznes, czy chcesz zdobyć zatrudnienie w małej, średniej albo dużej firmie – w każdym przypadku ten kurs, jak i wszystkie powyższe, rzeczywiście się przydają.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

Zobacz próbkę video. Kursy posiadają także bogate materiały PDF.

Szkolenie marketing internetowy

Szkolenie marketing internetowy i inne kursy marketingowe

 

Odkryj więcej