WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE

Nie zmarnuj szansy na darmową edukację !

Darmowe szkolenia

Mamy dla Ciebie coś niezwykłego.

Całkowicie darmowe kursy Kar-Group, bez żadnego dodatkowego haczyka. Zasady są proste. Podajesz e-mail, zgadzając się na przysyłanie newslettera (z którego można zresztą w każdej chwili zrezygnować). Dostajesz dostęp do wybranego kursu i… uczysz się wtedy, kiedy masz możliwości i ochotę!

Kursy i poradniki

1. Kurs administracja publiczna i samorządowa
2. Jak i gdzie pozyskać Klienta ?
3. Kurs Marketing i Reklama
4. Jak być dobrym rodzicem ? Poradnik + TEST
5. Poradnik dietetyczny
6. Psychologia psa
7. Jak schudnąć – poradnik video

Szkolenia sportowe i trenerskie

1. Kurs Trener Personalny
2. Kurs Instruktor Biegania
3. Kurs Instruktor Fitness

Jak się zapisać ?

1. kliknij na wybrane szkolenie i pozostaw mail pod który wyślemy kurs (dostęp w ciągu 2 minut).
2. dostaniesz dostęp do platformy e-learningowej w ciągu 2 minut uczestniczysz w szkoleniu.

Podając swój mail zgadzasz się na wysłanie materiałów edukacyjnych w postaci darmowego szkolenia wiedzowego oraz wyrażasz zgodę abyśmy mogli wysyłać Tobie ważne informacje o promocjach, darmowych materiałach edukacyjnych, artykułach experckich. Posiadasz także prawo do wypisania (bycia zapomnianym).

Dodatkowo skorzystaj z darmowych kursów video

kursy online

Nauka, która się opłaca

Wiedza, wiedza, jeszcze raz wiedza. Wiedza jest kluczem do sukcesu. Oczywiście należy selekcjonować mniej lub bardziej wartościowe informacje, dane, fakty. Dziś know-how jak nigdy wcześniej jest kluczem do sukcesu na rynku pracy. Nie wystarczy kończyć tych samych szkół co inni, nie wystarczy wykazywać się pojedynczymi kompetencjami. Warto się specjalizować, ale nieustannie poszukiwać kolejnych obszarów do rozwoju. Tylko zdobywanie kolejnych umiejętności – choćby z pomocą darmowych kursów Kar Group – zapewni Ci większe szanse na sukces w życiu zawodowym (i nie tylko!).

Tylko dla chętnych osób, jest możliwość zdania egzaminu i otrzymania dokumentów potwierdzających dobycie szkolenia (dodatkowo płatne).

Pamiętaj, że raz zdobyta praca w dzisiejszych czasach nie jest dana na zawsze. Wręcz przeciwnie, trzeba nieustannego wysiłku, by udowadniać swoją wartość na rynku pracy, a szczególnie w obrębie organizacji. Dlatego na rozwój zawsze jest pora, nawet tuż po awansie czy zatrudnieniu.

 Korzystaj będąc w naszej społeczności

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami i aktualnościami a także informacjami z rynku pracy. Przygotowaliśmy blog o edukacji i rozwoju osobistym do darmowej edukacji.

Choć zawsze można obrać nowe drogi, by czuć pewność zatrudnienia, od początku powinniśmy być nastawieni na sukces. Im szybciej uwierzysz w swoje możliwości i przejdziesz do faktycznej realizacji postawionych wyzwań, tym łatwiej dojdziesz do wymiernych efektów.