Szkolenia online dla firm

4.9/5 - (16 votes)
Szkolenia online dla firm

Podziel się postem

Szkolenia dla firm i instytucji

Z przyjemnością i entuzjazmem przedstawiamy naszą ofertę szkoleniową, która została starannie dopasowana do indywidualnych potrzeb firm i instytucji. Program, realizowany w pełni online, odpowiednio dopasowany do wymagań organizacji. Warto podkreślić, że nasza oferta jest elastyczna i może być dostosowana do różnorodnych oczekiwań. 

Szkolenia online dla firm i instytucji

Atrakcyjne zniżki na kursy online dla grup (min. 5 osób)

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zaufało nam 23 128 klientów
Kliknij tutaj

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

   • Nasze kursy są wybierane przez pracowników samorządowych, edukacyjnych, ośrodków wsparcia terapeutycznego, domów pomocy społecznej, oraz urzędów.

   • Angażujemy się w współpracę z organizacjami społecznymi, które każdego dnia dążą do tworzenia pozytywnych zmian. Z nami edukują się zarówno pracownicy, wolontariusze, jak i beneficjenci różnych fundacji i stowarzyszeń.

   • Realizujemy również szkolenia grupowe dla pracowników sektora prywatnego z wielu branż.
   • Oferujemy bogate materiały edukacyjne w postaci PDF oraz video
   • Przeprowadzamy proces certyfikacji każdego uczestnika gwarantując potwierdzenie zdobycia wiedzy.
   • Do każdego szkolenia dodajemy bezpłatny e-book „Jak się motywować do działania”. .

    
  •  

  Co oferujemy?

   

    • Atrakcyjne zniżki na kursy online dla grup (min. 5 osób)

    • Elastyczne warunki płatności i wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji dla instytucji publicznych

    • Możliwość indywidualnej lub grupowej wysyłki certyfikatów po ukończeniu kursów (dostawa pod wskazany adres)
   •  
   •  
   •  

   Jakie kursy prowadzimy?

   Nasz program szkoleniowy to gwarancja nie tylko zdobycia wiedzy, ale także realnego wpływu na rozwój kariery zawodowej. Z Kar-Group zdobędziesz kompetencje, które pozwolą Ci osiągnąć zawodowy sukces.


   Dlaczego Kar-Group?

    
   1. Pewność Jakości: Przede wszystkim, nasze szkolenia online gwarantują najwyższą jakość edukacji. Każdy kurs został starannie opracowany przez ekspertów w swoich dziedzinach, co bez wątpienia przekłada się na wartość i skuteczność przekazywanej wiedzy.

   2. Różnorodność Materiałów: Poza tym, dla każdego kursanta oferujemy bogaty zestaw materiałów dydaktycznych. Włączając w to nie tylko materiały PDF i video, ale także wiele dodatkowych zasobów z wiedzy ogólnorozwojowej. W ten sposób uczestnicy kursu mają dostęp do wszechstronnej i zróżnicowanej wiedzy.

   3. Indywidualne Podejście: Godne uwagi jest to, że staramy się, aby każda osoba uczestnicząca w naszym kursie zyskała maksimum korzyści. Rozumiemy, że każdy kursant ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego oferujemy indywidualne wsparcie i dopasowanie treści.

   4. Bezpłatne Poprawki: W konsekwencji naszego zaangażowania w sukces każdego uczestnika, oferujemy możliwość bezpłatnych poprawek. To świadczy o naszym zobowiązaniu do zapewnienia, że każdy kursant osiągnie zamierzone cele edukacyjne.

   5. Standardy Zaliczenia: Na zakończenie, należy podkreślić, że utrzymanie wysokich standardów jest dla nas kluczowe. Dlatego wymagamy zaliczenia kursu na poziomie minimum 70%. To podejście gwarantuje, że wszyscy nasi kursanci zdobywają solidne i praktyczne umiejętności.

   6. Często zadawane pytanie – FAQ
   7. Jak wyglądają przykładowe materiały – video
    
    

   Zachęcamy firmy i instytucje do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasze szkolenia mogą wesprzeć rozwój ich pracowników oraz przyczynić się do sukcesu organizacji.

    
    

   Zaufało nam 23 128 klientów

   Szybki kontakt

   Szkolenia online dla firm

   Szkolenia online dla firm

    

   Odkryj więcej