Przydatne kursy i szkolenia – poradnik

4.9/5 - (35 votes)

Podziel się postem

Przydatne kursy i szkolenia – sprawdź

Zastanawiasz się, do kogo kierujemy ponad 30 szkoleń dostępnych w zasobach kursy-edu.net.pl? Z dużą dozą prawdopodobieństwa również do Ciebie! Choć tematyka kursów jest bardzo zróżnicowana, łączy je profesjonalne, merytoryczne opracowanie. Wiedza, która jest dla Ciebie na wyciągnięcie ręki, podobnie jak certyfikat ukończenia szkolenia są ogromnym plusem zarówno podczas poszukiwań nowej pracy, jak i w trakcie starań o awans oraz podwyżkę. Zainspiruj się tymi kursami – ich cena jest naprawdę korzystna.

Specjaliści mile widziani

Poziom bezrobocia spadł, a pracodawcy coraz głośniej narzekają na brak rąk do pracy. Czy wynika to wyłącznie z mało atrakcyjnych warunków finansowych? Niekoniecznie. Po prostu w wielu obszarach zwyczajnie brakuje specjalistów. I choć za sprawą kursu nie można stać się chirurgiem, istnieje cały szereg przystępniejszych zajęć, do których wykonywania nie potrzeba specjalnych uprawnień. Może się okazać, że atrakcyjna praca czeka tuż za rogiem. Często też internetowy kurs jest impulsem do założenia własnej działalności gospodarczej, która może się przerodzić w świetnie prosperujący biznes.

Jednym z zauważalnych trendów jest przenoszenie biznesu do sieci. Chociażby e-commerce, czyli sklepy internetowe, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W niektórych branżach statystyki są wręcz szokujące; Polacy wprost pokochali kupowanie bez konieczności wychodzenia z domu. Dlatego kurs specjalista e-biznesu wydaje się atrakcyjną propozycją dla wszystkich, którzy chcieliby odnieść sukces na fali aktualnych tendencji, które nie będą słabły, a wręcz przeciwnie. Biznes online jest rzeczywistością XXI wieku.

Innym bardzo ważnym trendem na rynku jest obrót nieruchomościami. Jedni traktują zakup mieszkania jako spełnienie marzenia o własnym kącie dla nowo założonej rodziny, dla drugich to po prostu pewna inwestycja na lata. Krajobraz polskich miast i wsi zmienia się w niezwykle dynamicznym tempie – wszędzie wyrastają nowoczesne bloki, designerskie domy, a i starsze kamienice jeśli nie są wyburzane, to poddaje się je zaawansowanym pracom renowacyjnym, dając im drugie życie. W tym wszystkim tkwi ogromny potencjał i kawałek tortu do odkrojenia. Nie dziwi więc zainteresowanie naszym kursem pośrednictwo i zarządzanie nieruchomościami.

Jak widać – kursy odpowiadają bieżącej sytuacji na rynku. A sytuacja jest taka, że Polska jest liderem europejskiego transportu. Nasze rozbudowane floty przemierzają kontynent wzdłuż i wszerz, a usprawnia to wszystko sprawna logistyka wielu mniejszych i większych przedsiębiorstw. W tym kontekście warto zainteresować się kursem specjalista ds. transportu, który może pomóc w rozwinięciu kariery na tym bardzo ważnym, perspektywicznym rynku pracy, szczególnie w Polsce.

Stanowisk i nisz do wypełnienia nie brakuje także dla kreatywnych i kompetentnych użytkowników sieci, którzy doskonale odnajdują się w mediach społecznościowych. Choć najpopularniejszymi platformami są Facebook czy Instagram, istnieje także zapotrzebowanie na świetnych menedżerów kont na Twitterze, LinkedIn, YouTube i innych. Kurs specjalista ds. social media pozwala przekuć pasję w konkretne kompetencje potrzebne do zarabiania pieniędzy. Systematyzuje branżową wiedzę i otwiera perspektywę udziału w naprawdę interesujących projektach.

Niezależnie od branży istnieje stałe zapotrzebowanie na osoby, które potrafią sprzedawać i pozyskiwać klientów. Wiemy, że zajmuje się tym lub pragnie zająć wiele osób odwiedzających naszą stronę. Dlatego mamy w ofercie kursy związane z podobną tematyką, ale rozróżnione pod kątem konkretnej specjalizacji i obszaru działalności. Takie kursy, jak:

Przydatne kursy i szkolenia

kursy przez internetwywieranie wpływu i manipulacja;

skuteczna perswazja i socjotechnika;

marketing i reklama;

marketing internetowy;

trener sprzedaży;

skuteczne pozyskiwanie klientów;

pozwalają udoskonalić się w charakterze handlowca lub osoby odpowiedzialnej za szeroko rozumiany marketing. Mając na uwadze zmieniający się rynek warto pamiętać, jak dużą rolę odgrywają narzędzia promocji w Internecie. Zachowania klientów są jednak dość powtarzalne i przewidywalne, dlatego warto zgromadzić wiedzę, która ułatwia przekonywanie do kupowania produktów i usług.

Wreszcie – nie słabnie zainteresowanie innymi kursami o charakterze specjalistycznym i doszkalającym. Podstawy księgowości są świetną propozycją nie tylko dla ambitnych pracowników biur rachunkowych, ale również przedsiębiorców, którzy chcą samodzielnie rozliczać się z fiskusem, unikając przy tym elementarnych błędów wynikających z braku doświadczenia i kierunkowego wykształcenia. Odpowiednią wiedzę powinien posiadać także nowoczesny, efektywny i doceniany pracownik biurowy (stąd szkolenie o tej samej nazwie). Myśląc o pracy na wielu stanowiskach nie można także zapominać o konieczności sprawnego posługiwania się komputerami. To wciąż problem dla wielu aspirujących, choć zwyczajnie mniej doświadczonych pod tym kątem pracowników rozmaitych branż. Dlatego za uniwersalny charakter doceniany jest praktyczny kurs komputerowy – całkowicie online i w korzystnej cenie.

Rozwój podstawą dla menedżerów

Zarządzanie zasobami ludzkimi, działem firmy lub całym przedsiębiorstwem wymaga holistycznej, szerokiej wiedzy dotykającej wielu dziedzin. Pewne naturalne predyspozycje czy wypracowane w młodym wieku umiejętności sprzyjają podejmowaniu, choćby nieco intuicyjnie, pewnych dobrych decyzji, lecz… na dłuższą metę nie obędzie się bez solidnej nauki.

Jeśli dążysz do objęcia kierowniczego stanowiska, rozwijasz swój biznes lub w tym czy innym charakterze odpowiadasz za poważny projekt – na pewno powinna zainteresować Cię aktualna oferta kursy-edu.net.pl.

Podstawą jest przecież skuteczne zarządzanie firmą, co wydaje się idealnym tytułem dla jednego ze szkoleń. Zainteresują się nimi nie tylko menedżerowie, ale również przedsiębiorcy. Czasami problem z wydajnością tkwi w niewłaściwej organizacji pracy. By poprawić aktualną sytuację, warto zgromadzić wiedzę, która jest przekazywana na kursie zarządzanie biurem. Choć z jednej strony to złożone wyzwanie, z drugiej – czasem wystarczy zmienić kilka detali funkcjonowania w wybranej przestrzeni, by odczuć ewidentną różnicę jakościową codziennej pracy i wydajności.

Kimś jednak trzeba zarządzać. Już wspominaliśmy, że w wielu branżach trudno jest pozyskać specjalistę – doświadczonego, kompetentnego, zainteresowanego określonym pułapem dochodów. Budowanie kadr urasta dziś niemal do rangi swoistej sztuki. Na pewno na wszelkich stanowiskach z HR-em przydają się kompetencje zwiększane udziałem w szkoleniu menadżer rekrutacji. Pozyskanie odpowiednich pracowników to dopiero wstęp – najważniejsze to umiejętnie wykorzystać ich potencjał. Zarządzanie zasobami ludzkimi jest obszarem wielu badań, jest także polem do nieustannego rozwoju. Poszczególne modele, techniki i postawy pozwalają znacznie lepiej docierać do pracowników, tworzyć z nimi pożądane relacje, przekładające się na sukcesy organizacji. Dokształcenie z „ZZL” przydaje się praktycznie każdemu, kto chce zrozumieć podział ról w zespole. Skoro już o tym mowa, samo funkcjonowanie w grupie, skupione wokół konkretnych działań organizacji, wymaga profesjonalnego podejścia. W tym obszarze oferujemy trzy pokrewne kursy:

doskonalenie kompetencji kierowniczych;

zarządzanie projektami / project manager;

motywacja i budowanie zespołu – team building.

Zagadnienia poruszane na powyższych kursach bardzo często dotykają psychologii – głównie w ujęciu biznesowym. Certyfikat „specjalista psychologii biznesu” to kolejna z naszych atrakcyjnych propozycji, a uzyskanie tego zaświadczenia jest świetnym punktem do CV, zarówno na etapie poszukiwania nowych wyzwań zawodowych, jak i w trakcie przygotowywania gruntu pod awans.

Przydatne kursy i szkolenia
Przydatne kursy i szkolenia

Rozwijając karierę zawodową warto pamiętać o każdym aspekcie. Wykształcenie czy konkretne umiejętności mają oczywiście bardzo duże znaczenie, ale żyjemy w epoce, kiedy na ogólny wizerunek składa się bardzo wiele czynników. Jakich? O co warto zadbać w pierwszej kolejności? Odpowiedzi warto poszukać na kursie skuteczny wizerunek w biznesie, który można polecić praktycznie każdej osobie nastawionej na rozwój osobisty, niezależnie od wieku, branży czy aktualnie zajmowanego stanowiska. Niemal równie uniwersalny charakter ma wiedza przekazywana na szkoleniu efektywne negocjacje w biznesie. Profesjonalizacja podejścia do procesów w kontaktach B2C oraz B2B przynosi wymierne korzyści.

Wreszcie, niejako podsumowując fragment dotyczący świata biznesu, warto podkreślić, że wiele korporacyjnych zasad przenika do świata administracji publicznej i samorządowej. Wiele osób zastanawia się nad pracą w organach miejskich, gminnych, powiatowych, wojewódzkich czy państwowych. To z wielu względów ciekawa ścieżka kariery zawodowej. Należy jednak pochodzić do swoich obowiązków równie profesjonalnie, jak na stanowiskach w prywatnym sektorze. Nie może być przyzwolenia do łamania prawa czy nadużywania przywilejów władzy. Aby lepiej przygotowywać do pracy pod tym kątem, zadbaliśmy o wprowadzenie do oferty dwóch kursów:

ekspert ds. korupcji w administracji;

administracja publiczna i samorządowa.

Wysokie kompetencje podstawą dobrej opieki

Dlaczego kursy opieka nad dziećmi i rozszerzona o seniorów opieka nad osobami starszymi i dziećmi cieszą się zainteresowaniem naszych klientów? Zacznijmy od tego, że to po prostu życiowo przydatne, a wręcz niezbędne umiejętności. Nie trzeba planować kariery w tym kierunku, by dzięki zastrzykowi merytorycznej wiedzy stać się lepszym opiekunem dziecka czy bliskiej, starszej osoby. Ale jeśli już chce się zarabiać dzięki fachowej pomocy w tym zakresie, warto mieć w CV nie tylko nabyte doświadczenie, ale również dokumentację potwierdzającą zdobycie odpowiednich umiejętności.

Nieco inny charakter ma praca z trudną młodzieżą, która jest bardzo wymagająca, ale ze społecznego punktu widzenia niezmiernie ważna. Wierzymy, że profesjonalnie przygotowany w tym zakresie kurs może przynieść wiele pożytku.

Zwierzęta także zasługują na to, co najlepsze

To niewątpliwie dobre czasy dla naszych pupili. Koty czy psy stanowią dziś bardzo ważną część niejednego gospodarstwa domowego, a w przypadku niektórych właścicieli opieka przybiera bardzo wiele wymiarów.

Pupila warto zrozumieć – i dlatego kurs behawiorystyka psa pozwala rzucić nowe światło na zachowania czworonoga. Szkoląc się w tym zakresie nie warto omijać również propozycji z naszej oferty pod nazwą psychologia psa.

Choćby sezonowo można dorobić jako opiekun zwierząt domowych. By przekonać do siebie właścicieli psa czy kota, warto ukończyć nasz kurs. Mamy także coś specjalnego dla osób zainteresowanych profesjonalnym szkoleniem czworonogów. Certyfikowany instruktor szkolenia psów może liczyć na pracę w wielu polskich miastach.

Szkolenia doszkalające ONLINE z certyfikatem

Jak widzisz, oferta kursy-edu.net.pl jest przebogata. Które kursy inspirują Cię do rozwoju zawodowego?

\Wiedzę z jakiego obszaru chcesz zdobyć w pierwszej kolejności? Sprawdź dokładny program szkoleń, ich cenę, a także zasady ukończenia. Zdobądź co najmniej jeden atrakcyjny certyfikat, który wzbogaci Twoje CV i rozszerzy perspektywy zrobienia satysfakcjonującej kariery.

Sprawdź ofertę kursów – tutaj

 
Zapytaj konsultanta:

Agnieszka Kisłowska

kom. 600 301 974

(od 09 – do 17)

mail: kargroup.oferta@gmail.com

Darmowe szkolenia

Mamy dla Ciebie coś niezwykłego.

Całkowicie darmowe kursy Kar-Group, bez żadnego dodatkowego haczyka. Zasady są proste. Podajesz e-mail, zgadzając się na przysyłanie newslettera (z którego można zresztą w każdej chwili zrezygnować). Dostajesz dostęp do wybranego kursu i… uczysz się wtedy, kiedy masz możliwości i ochotę!

Kursy rozwoju osobistego

Odkryj więcej