Kursy administracyjne online

4.9/5 - (37 votes)
Kursy administracyjne online

Podziel się postem

W tym artykule pokrótce prezentujemy kilka, a precyzyjnie: aż kilkanaście różnych kursów administracyjnych i biurowych Kar-Group, które możesz zaliczyć online, a w efekcie otrzymać certyfikat do CV. Poprzez e-learning jesteś w stanie szybko przyswoić podstawy niezbędne w różnych pracach biurowych – zarówno jeśli dopiero zaczynasz swoją zawodową przygodę, jak i wtedy, gdy aspirujesz do objęcia kierowniczego, menedżerskiego stanowiska.

Zapraszamy na kursy administracyjne online do Kar-Group

Każde biuro ma swoją specyfikę i kulturę pracy. I choć nie w każdym funkcjonuje się tak jak w kultowym serialu „The Office”, lepiej trafić do konkretnej firmy z odpowiednim przygotowaniem.

Ukończenie kursu (lub kilku) w Kar-Group zapewnia otrzymanie certyfikatu, który wzbogaca CV i zwiększa szanse na zatrudnienie. Poza wszystkim, to przede wszystkim solidny zastrzyk przydatnej wiedzy – zarówno dla osób rozpoczynających przygodę na rynku pracy, jak i starających się o awans na kierownicze stanowiska.

W Kar-Group każdy kurs administracyjny online, każdy, który w jakimś stopniu dotyczy biurowej pracy, jest przygotowywany z myślą o praktycznym wykorzystaniu wiedzy zawartej w materiałach dydaktycznych.

Przygotuj się do pracy w administracji, do codziennego funkcjonowania w biurze – szczególnie jeśli Twoje dotychczasowe doświadczenia zawodowe oscylowały wokół innych aktywności i masz praktykę wyniesioną np. z freelancingu czy pracy w handlu.

W każdym z kursów znajdziesz wartościową, aktualną i przydatną wiedzę. Atrakcyjna cena skłania do zapisu. Poznaj najpopularniejsze kursy administracyjne online, które pomogą Ci w udoskonaleniu kompetencji biurowych:

WYBIERZ KURS DLA SIEBIE

 1. Doskonalenie kompetencji kierowniczych,
 2. Zarządzanie projektami,
 3. Menadżer rekrutacji,
 4. Specjalista e-biznesu,
 5. Specjalista social media,
 6. Administracja publiczna i samorządowa,
 7. Kadra kierownicza w administracji,
 8. Pracownik biurowy,
 9. Zarządzanie biurem,
 10. Motywacja i budowanie zespołu,
 11. Zarządzanie zasobami ludzkimi,
 12. Kurs komputerowy.

Jeśli preferujesz formę video, w wolnej chwili zobacz poniższy poradnik Akademii Kar-Group.

Doskonalenie kompetencji kierowniczych

Szkolenie przygotowane dla osób, które zamierzają lub już pracują na menedżerskich stanowiskach.  W kursie przybliżamy m.in. szczeble zarządzania, główne reguły pełnienia kierowniczego stanowiska czy proces kształtowania pożądanych kompetencji. Inspirujemy do innowacji oraz kreatywności.

Zarządzanie projektami

Współczesne biura bardzo często funkcjonują w ramach podgrup skupionych wokół projektów. Słowo „projekt” jest bardzo pojemną definicją, dlatego warto ją poznać na specjalnym szkoleniu. Idąc tym tropem, przedstawiamy m.in. wybrane metody zarządzania projektem czy poszczególne etapy procesu tworzenia i wdrażania.

Menedżer rekrutacji

W każdej organizacji, która rozbudowuje swoją strukturę, musi działać ktoś, kto skutecznie rekrutuje kolejnych pracowników. W specjalnym kursie menedżerskim wyjaśniamy m.in.:

 • jakie błędy najczęściej popełniają rekruterzy,
 • jakie metody rekrutacji stosować,
 • jakie są konkretne etapy profesjonalnej rekrutacji.

Specjalista e-biznesu

Niejedno stacjonarne biuro funkcjonuje w dzisiejszych czasach jako siedziba sklepu internetowego. Sprzedaż jest prowadzona dosłownie zza biurka, a od działań podejmowanych online zależy „być” lub „nie być” całego e-biznesu. Jeżeli chcesz pracować w zespole e-commerce, koniecznie sprawdź program szkolenia „Specjalista e-biznesu” w Kar-Group.

Specjalista ds. social media

Media społecznościowe stały się podstawowym narzędziem promocji organizacji, dlatego w firmowych biurach zatrudnia się specjalistów, którzy odpowiadają za komunikację i reklamę np. na Facebooku, Instagramie czy YouTube. To z myślą o potencjalnych fachowcach w świecie social media powstał nasz kurs.

Administracja publiczna i samorządowa

Z tego kursu dowiedz się:

 • jakie są kompetencje administracji publicznej,
 • czym w zasadzie jest administracja publiczna,
 • jak zorganizować pracę w jednostce publicznej,
 • jak pracować z dokumentem i opanować techniki biurowe,
 • jak zwiększyć efektywność komunikacji interpersonalnej.

Kadra kierownicza w administracji – kursy online

Wśród kursów administracyjnych online w ofercie Kar-Group nie mogło zabraknąć odrębnego szkolenia dla osób zajmujących menedżerskie stanowiska w placówkach publicznych. W praktyce jest to rozbudowane szkolenie „administracja i samorządowa”, uzupełnione m.in. o moduł dotyczący kompetencji kierowniczych w samorządach.

Pracownik biurowy

Czy chcesz wiedzieć, jakie są wymarzone cechy pracownika biurowego oraz jakie normy należy spełniać? Interesują Cię czynniki, które wpływają na organizację pracy w tak szczególnym środowisku, jak zespół współdzielący biuro? A może szukasz informacji na temat skutecznego motywowania pracowników? W każdym z tych przypadków polecamy ten wyjątkowy kurs online.

Zarządzanie biurem

We wspomnianym wcześniej serialu „The Office” Michael Scott robi wszystko, czego nie powinien robić dobry menedżer biura. Ale czy seans 9 sezonów produkcji „na opak” to najlepsza metoda nauki? Niekoniecznie. Z kursu Kar-Group Zarządzanie biurem dowiedz się jak:

 • lepiej komunikować,
 • wdrażać techniki pracy,
 • organizować pracę.

Teambuilding – motywacja i budowanie zespołu

Budowanie zespołu, który funkcjonuje we wspólnym biurze, to bardzo trudne i złożone zadanie. Istnieje wiele technik i sposobów, aby skutecznie stworzyć dobrze funkcjonujący team i zarządzać nim w poszczególnych projektach. Nasz kurs wyjaśnia m.in. role w grupie, rodzaje motywacji czy sposoby na radzenie sobie w trudnych, kryzysowych sytuacjach.

Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi

Poprzez ten kurs:

 • zrozum istotę kapitału ludzkiego w organizacji,
 • naucz się rekrutować,
 • lepiej planuj i zarządzaj zespołem,
 • poznaj reguły wynagradzania,
 • efektywniej mierz postępy pracy biurowej,
 • motywuj po mistrzowsku.

Wśród kursów administracyjnych online ten wydaje się szczególnie uniwersalny i przydatny. Polecamy!

Skuteczne zarządzanie firmą

Naucz się strategicznego podejścia do zarządzania firmą, odkryj tajniki sztuki decydowania i poznaj rozmaite formy kontroli. To tylko część tematów w materiale dydaktycznym wartościowego kursu Skuteczne zarządzanie firmą.

Kurs komputerowy

Na koniec zapraszamy na kurs komputerowy – jako że praca biurowa zazwyczaj polega po prostu na pracy przed komputerem. Jeżeli chcesz nadrobić takie tematy jak obsługa arkusza kalkulacyjnego Office Excel czy chcesz poznać sposoby radzenia sobie z typowymi awariami komputera – po prostu zapisz się na to praktyczne szkolenie.

Podsumowanie

Jak widzisz, kursy administracyjne online w Kar-Group pomagają rozwijać się w różnych obszarach. Po zapisaniu się na wybrane szkolenie to Ty decydujesz, kiedy konkretnie uczysz się materiału. Podejmujesz decyzję także w kwestii odpowiedniego momentu na egzamin. Po otrzymaniu minimum 70% punktów za poprawne odpowiedzi przysługuje certyfikat. Powodzenia!

Odkryj więcej