firma szkoleniowaI. Współpraca partnerska przy sprzedaży kursów, dajemy możliwość zarobkowania dla firm i osób prywatnych.

Jesteś trenerem lub specjalistą ? Możesz wykonać szkolenie stacjonarne pod naszą marką. Twoim kursanci otrzymają dokumenty i certyfikaty a Ty przeprowadzisz kurs. Oferujemy atrakcyjne stawki za kursanta, reszta kwoty za kurs pozostaje dla Partnera czyli dla Ciebie.

Przygotujemy dla Ciebie specjalne dokumenty Agenta firmy Kar-Group. Jeżeli jesteś zainteresowany(a), wyślij do nas CV po weryfikacji skontaktujemy się z Tobą.

firma szkoleniowaII. Współpraca edukacyjna, z firmami, placówkami edukacyjnymi, fundacjami. Podejmiemy współpracę w zakresie szkoleń, wymiany barterowej, wzajemnego wsparcia edukacyjnego, współpracę zmierzającą do propagowania rozwoju i edukacji

Nasze media społecznościowe:

1. blog expercki 2. tweeter 3. linkedin 4. facebook 5. blog rozwój osobisty / grupa

firma szkoleniowaIII. Współpraca z Agencjami Pracy i firmami szkoleniowymi, nawiążemy kontakt z firmami które mają zapotrzebowanie na przeprowadzenie szkoleń grupowych. A także firmami które planują przeprowadzić szkolenia sfinansowane ze środków zewnętrznych.

Współpraca z agencjami pracy w celu szkolenia pracowników. Zajmujemy się także rekomendowaniem i polecaniem kadry pracowniczej.

 

 

firma szkoleniowaIV. Współpraca z osobami fizycznymi i ekspertami, oferujemy możliwość darmowej publikacji artykułów i filmów. Jeżeli jesteś specjalistą lub prowadzisz bloga. Możemy opublikować artykuły które będą specjalistyczne i pomocne w konkretnej dziedzinie.

Dzięki artykułom lub filmom eksperckim zyskujesz dostęp do naszych mediów społecznościowych, opublikujemy Twój materiał na naszych kanałach. W opisie każdego materiału będzie zaproszenie na Twoją stronę !

Co mogę zrobić aby się zareklamować ?

1. wyślij artykuł, film lub link filmu (ocenimy jego wartość).

2. wyślij link do strony lub bloga który chcesz zareklamować (Twoja reklama)

3. opcjonalnie: napisz z jakiego miasta jesteś jak jest to działanie lokalne (pomożemy dostosować reklamę).

4. podpisz i wyślij do nas oświadczenie (pobierz), abyśmy mogli swobodnie dysponować i reklamować materiał.

firma szkoleniowa

Współpracuj z Kar-Group

 

Firma szkoleniowa Kar-Group

Kontakt do biura

Obsługa telefoniczna w dni robocze (pon-piąt) w godz.

09:00 – 18:00

kom. 531 707 780

mail: kargroup.oferta@gmail.com

Firma Szkoleniowa Kar-Group – współpraca partnerska

 

 

 

Oferujemy także pracę dla doświadczonych trenerów i instruktorów w postaci przeprowadzania szkoleń lub przygotowywaniu materiałów do szkoleń e-learningowych.

 

Współpracujemy z agencjami pośrednictwa pracy i firmami szukającymi pracowników.